Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Kas jāņem vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst vairākām aizdevēju izvirzītām prasībām.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai atmaksātu kredītu

Nereti rodas jautājums – vai tiek izsniegti kredīti bez ķīlas un darba? Izvērtējot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi pastāvīgie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, turklāt tā ir pietiekama, lai spētu bez problēmām aizdevumu atmaksāt, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Tavam vecumam jābūt pietiekamam, lai varētu saņemt kredītu

Izvēloties atbilstošāko aizdevuma risinājumu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis noteikums tiek realizēts, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus nodrošina arī jaunākiem cilvēkiem, taču tādu ir mazāk, nekā no 20 gadiem.

Aizdevuma noformēšanā svarīga arī kredītvēsture

Kredīta saņemšanā nozīme ir arī kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi nav pieejams.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Ņemot vērā daudzveidīgo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji veido dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie kredītdevēja klienti saņem aizdevumu bez piemērotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāielāgo, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Bezmaksas kredīts ir laba iespēja, kā saņemt nepieciešamo summu un nepārmaksāt . Tomēr jāņem vērā, ka krediti bez procentiem ir izdevīgs variants tikai tad, ja tiek atdoti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir vairāku kredītdevēju piedāvājumā, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Meklējot labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš un citas nianses.

Kā var noderēt kredītu kalkulators?

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir vēlme noformēt kredītu uz ilgāku laika posmu, jo ļauj iegūt priekšstatu par ikmēneša maksājumiem. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem un kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs lēmums. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi to atmaksāt noteiktajā laikā.