naudas aizdevums internetāSteidzami vajadzīga nauda? Lielisks risinājums būs Vivus.lv – ērtākais aizdevums Latvijā!

Arvien vairāk cilvēku dod priekšroku nebanku kredītiem, jo tie ir ērti noformējami un  ātri saņemami. Ātrie kredīti būs noderīgi dažādās situācijās – piemēram, kad aizkavējas alga vai rodas kādi steidzami tēriņi – vajadzīgs automašīnas remonts vai jāatmaksā kāds rēķins. Šādās situācijās ne vienmēr ir iespēja aizņemties no radiem vai draugiem, tādēļ palīdzēt var ātrie kredīti , kas ērti noformējami internetā.

Vivus.lv ir uzticams un atbildīgs aizdevējs. Uzņēmums ir Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, tādā veidā nodrošinot godīgu biznesa praksi un ētikas principus. Vivus.lv darbība ir balstīta uz Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu. Vivus.lv piedāvā ātros aizdevumus no 50 līdz 1500 eiro uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem, kurus var ātri noformēt un saņemt naudu īsā laika posmā. Lai saņemtu aizdevumu, klientam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā arī  zemas procentu likmes!

Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek ar interneta starpniecību. Tas ļauj ietaupīt laiku un naudu ceļam, dodoties uz kredītiestādi, kā arī saņemt naudu neticami ātri. Saņemt ātro aizdevumu vari pat 10 minūšu laikā, izpildot 3 vienkāršus soļus. Vispirms nepieciešams reģistrēties un izvēlēties aizdevuma summu un termiņu. Tad jāapstiprina profils un vari saņemt vajadzīgo naudas summu! Turpmāk savā online profilā redzēsi rēķinus, aizdevuma grafiku un visus līguma nosacījumus, kā arī jaunumus ar īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Jāpiebilst, ka pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas tiks ņemti vērā vairāki faktori- piemēram, kredītvēsture, ienākumu līmenis, kā arī sadarbības ilgums. Lai būtu drošs, ka saņemsi vēlamo aizdevumu, aizdevuma prasītājam jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi, kā arī ar pieteikamu ienākumu līmeni, kas ļaus atmaksāt aizdevumu. Būtiski arī ņemt vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs nedaudz mazāka nekā tad, ja aizņemsies atkārtoti.

Vivus.lv ir par atklātību – aizņemoties naudu, visi līguma noteikumi, atmaksas nosacījumi un aizdevuma izmaksas ir skaidri izklāstīti, un tos var jebkurā brīdī apskatīties savā profilā. Vivus.lv nav slēptu līguma punktu. Tas ir uzņēmuma interesēs, lai klients pakalpojumus izmantotu vairākkārt. Atgriezenisko saiti nodrošina arī klientu apkalpošanas serviss, kurā katru dienu no 7:00 līdz 24:00 var saņemt vajadzīgo konsultāciju.

Vivus.lv – naudas aizdevums internetā dažādām situācijām!