ātrie kredītiSituācijās, kad ātri nepieciešama nauda, par lielisku atbildi var kļūt ātrie kredīti, ko vienkārši var noformēt ar interneta palīdzību. Ātrie kredīti īpaši noder īstermiņa naudas grūtību gadījumā, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Pieaugot pieprasījumam, pieaudzis arī piedāvājums, tādēļ būtiski izvēlēties tādu aizdevēju, pie kura pieejams labs aizdevums. Viens no iecienītākajiem aizdevējiem ir Kredits365. Kredits365 sortimentā vienkārši noformējams ātrais kredīts – labs aizdevums .

Kredīts pie Kredits365 ir ērts veids, kā ātri saņemt sev vajadzīgo naudu. Tagad kredīts internetā, noformējot pie šī aizdevēja, ir tikpat droši kā bankā! Cienot klientus un izsakot uzticību, tiek piešķirta dalība lojalitātes programmā, kas nozīmē, ka ātrie kredīti internetā noformējami ar īpaši izdevīgiem noteikumiem. Jaunajiem klientiem kredīts tiek piešķirts līdz 300 EUR apmērā, savukārt pastāvīgajiem klientiem maksimālā summa ir 400 eiro. Šie kredīti internetā tiek izsniegti uz trīsdesmit dienām, tiek piedāvāta arī iespēja pagarināt atmaksas termiņu.

KREDĪTA NOFORMĒŠANA

Lai būtu pieejams ātrais aizdevums pie Kredits365, jāreģistrējas un jāaizpilda visa vajadzīgā informācija, lai Kredits365 spētu izvērtēt Tavu pieteikumu. Ātrais aizdevums pie šī aizdevēja pieejams  Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem no 21- 65 gadiem, ar pietiekamu ienākumu līmeni un labu kredītvēsturi. Tāpat, lai būtu pieejams ātrais aizdevums, nepieciešams konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, kā arī e-pasts un mobilais tālrunis. Īsu brīdi pēc pieteikuma saņemšanas, saņemsi sms par to, vai ātrais kredīts ir piešķirts. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi tikai 15 minūtēs.

MŪSDIENĪGI RISINĀJUMI KATRAM

Tiem, kuri jau ir izmantojuši pakalpojumu – kredīti internetā, tiek piedāvāts vēl viens Kredits365 pakalpojums – SMS kredīts. SMS kredīts noformējams, nosūtot vienu īsziņu. Sevišķi noderīgs SMS kredīts ir brīvdienu vai, piemēram, ceļojuma laikā.

Kredits365 – labs aizdevums ikvienam! Kredītdevēja mājas lapa veidota tā, lai nodrošinātu visu vajadzīgo informāciju pareizai pakalpojumu izmantošanai. Kredits365 izmanto pārbaudītus tehnoloģiskos risinājumus, lai nodrošinātu interneta kredītu izsniegšanas procesu. Tādā veidā ātrie kredīti piesakāmi viegli un ērti.

Klientu ērtībām aizdevēja konti atvērti vairākās bankās – Swedbank, SEB banka un Citadele. Ātrais aizdevums šo banku klientiem pieejams visātrāk. Taču, ja neesi šo banku klients, arī tad ir pieejams ātrais kredīts, tikai nauda tiks ieskaitīta nedaudz lēnāk.

AIZŅEMIES ATBILDĪGI

Ātrie kredīti var risināt visdažādākās situācijas, tomēr ātrais kredīts jāņem tikai tad, ja skaidri zini, ka spēsi to atdot noteiktajā laikā. Ja esi pārliecināts, ka kredīts ir labs risinājums, pie Kredits365 Tevi gaida labs aizdevums, kuru viegli vari noformēt ar interneta starpniecību, vai arī SMS kredīts, sākot ar otro aizņemšanās reizi.