Mīts, kuru saskatu ātro kredītu pretinieku domu vidū, ir tas, ka ātrajiem kredītiem nepiemīt nevienas pozitīvas īpašības. Ir ļaudis, paši neizmantojot kredītus, neprot novērtēt to pozitīvās puses.

Protams, cilvēkam, kurš sasniedzis zināmu stabilitāti finanšu jomā, saņem regulāri izmaksātu algu, dažādus bonusus savā uzņēmumā, ir sociāli apdrošināts, grūti saskatīt to vajadzības, kuriem ātrais kredīts sniedz vienīgo iespēju izdzīvot, un šādu cilvēku Latvijā ir ļoti daudz. Piemēram, cilvēks, kurš saņem minimālo algu, samaksā par sakaru pakalpojumiem, nopērk pārtiku, varbūt vienu reizi mēnesī dodas uz kino, sastopoties ar nelāgu veselības traucējumu, kaut vai tikai vienu sāpošu zobu, bez ātrā kredīta nevar iztikt. Protams, būs jāatsakās no kino apmeklējuma nākamo mēnešu laikā, jāpārskata savi tēriņi, jāiemācās taupīt uz pārtikas un komunālo maksājumu rēķina, bet ātrais kredīts ir risinājums. Tiesa, tas nerada izeju nopietnākām naudas problēmām – tās labāk risināt ar ilgtermiņa aizņēmumu palīdzību. Piemēram, ja vecvecāku mantojums tiek pārdots, un nevēlaties to zaudēt, īstermiņa aizņēmumiem domātie ātrie kredīti nepalīdzēs to iegādāties no personas, kura to izlikusi pārdošanā.

Un cits izplatīts mīts par ātrajiem kredītiem ir tas, ka ātro kredītu saņēmēji ir vieglprātīgi finanšu izšķiedēji, kuriem nav nekādas sapratnes par savu budžetu. Krīzes laika apstākļi pierādīja, ka izmisuma mākts cilvēks kā slīcējs ķeras pie salmiņa, kārtīgi neapsverot savus lēmumus.

Jūs varat atmaksāt aizņemto kredīta summu ar nelieliem ikmēneša maksājumiem vai vienā maksājumā. Aizdevējs Jums piešķirs kredītu uzreiz pēc pieteikuma iesniegšanas neatkarīgi no Jūsu izvēlētās kredīta summas. Pieteikšanās kredītam pilnībā notiek internetā, Jums pat nav jādodas ārpus mājām, lai saņemtu naudu savā bankas kontā. Jums tikai jāizvēlas piemērots aizdevējs un jāaizpilda tur atrodamā pieteikuma veidlapa. Šie bija tikai daži mīti par īstermiņa aizdevumiem. Turpiniet sekot mūsu ziņām, lai uzzinātu citus mītus.

Apdomā, pirms aizņemies.