majokla kreditsJa Jūsu plānos ir realizēt dzīvokļa vai mājas iegādi, tad Jums var palīdzēt “Nordea” hipotekārais kredīts, kurš dāvās iespēju īstenot savus mērķus. Arī tādā gadījumā, ja Jums ir mājokļa kredīts citā bankā, Jūs to varat pārnest uz “Nordea”, ja kredīta atmaksas nosacījumi ir izdevīgāki. Šo aizdevumu varat izmantot arī zemes īpašuma iegādei, jaunas mājas būvniecībai vai arī remontam, ko realizēsiet esošajā mājoklī.

Kādi ir ieguvumi, izmantojot “Nordea” kredītu?

Jūs iegūstiet darījuma kontu, lai pircēja un pārdevēja drošība būtu maksimāli pasargāta – tāpat arī varat nodrošināt sevi pret ikmēneša maksājuma pieaugumu.

Vienu reizi gadā Jums ir iespēja atlikt maksājumu bez līguma grozījumu veikšanas, tāpat Jūs varat vienoties ar “Nordea” banku  par summas maksājumu atlikšanu līdz 2 gadiem, ja rodas tāda nepieciešamība un Jūs to uzskatāt par vajadzību.

Līdzīgi kā citās bankās, arī šeit Jūs varat noformēt apdrošināšanu. Tas Jūs pasargās no gadījuma, ja Jūs piemeklē bezdarbs – tad apdrošinātājs segs Jūsu kredīta maksājumus līdz pat pusgadam jeb 6 mēnešiem.

Tāpat Jums ir iespēja pārkreditēt jau esošu kredītu no citas bankas, lai izmantotu “Nordea” pakalpojumus. To, vai “Nordea” piedāvā izdevīgākus kredītnosacījumus, varat aplūkot bankas mājas lapā.

Visiem klientiem ir iespēja saņemt bezmaksas konsultāciju pie “Nordea” speciālista, lai rastu sev piemērotāko risinājumu. Hipotekārajam kredītam varat pieteikties jebkurā laikā.

Kādi ir kredīta nosacījumi?

Minimālā summa, kādu Jums var piedāvāt “Nordea” banka, ir 1500 eiro. Ja Jūsu ienākumi ir USD valūtā, tad varat saņemt aizdevumu dolāros. Kredīta atmaksas termiņš var sasniegt līdz pat 30 gadus ilgu periodu. Svarīgi, ka katra mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu mēneša ienākumiem.

Nosacījumi var atšķirties katram klientam, jo tiek ņemts vērā gan kredīta lietošanas mērķis (vai tas būs mājoklis Jūsu lietošanai vai arī biznesa vajadzībām), gan arī ķīla jeb nodrošinājums. Maksimālais finansējums un atmaksas termiņš ir atkarīgs no mērķa un ieķīlātā īpašuma.