Mūsdienās naudas kredīti vairs nevienu neizbrīna – tie tiek izmantoti dažādiem mērķiem. Lai arī, kad nepieciešams naudas aizdevums, daudzi joprojām izmanto bankas pakalpojums, šobrīd tam pieejamas arī alternatīvas.

Šo laikmetu raksturo ātrums un ērtības, tādēļ veidiem, kā risinām dažādas situācijas jābūt tādiem pašiem. To īstenot palīdz naudas kredīti, kas ļauj aizņemties naudu dažās minūtēs . Svarīgi, ka naudas aizdevums saņemams bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Lai to noformētu, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un konts kādā no Latvijā esošajām bankām – tātad jāizdara dažas darbības datorā un, apstiprinošas atbildes gadījumā , naudas aizdevums tiks ieskaitīts norādītajā bankas kontā.

Vairāk uzzini- https://www.viasms.lv/lv/blogs/via-sms-naudas-aizdevums-vel-atraks-vel-izdevigaks

Kredīts bez maksas – aizņemies un nepārmaksā ne centa

Kredīts bez ķīlas ir izdevība aizņemties naudu uz dažādiem termiņiem- īstermiņa kredīts bez ķīlas visbiežāk jāatdod 30 dienu laikā. Summas, ko iespējams aizņemties, ir dažādas, tomēr jāielāgo, ka, kredītu noformējot pirmo reizi, summa parasti ir mazāka, kā aizņemoties atkārtoti. Tomēr dažu kredītkompāniju jaunajiem klientiem tiek nodrošināts kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas paredz, ka tam netiek piemērota komisija.

Kredīts bez maksas ir iespēja aizņemties, nepārmaksājot ne centa. Tomēr jāpatur prātā, ka ikviens kredīts ir jāatdod, tāpēc pārliecinies, ka to spēsi izdarīt līgumā noteiktajā termiņā.

Vai pie nebanku aizdevējiem pieejams arī ilgtermiņa naudas aizdevums?

Ilgtermiņa naudas aizdevums , savukārt, var noderēt tad, ja plāno aizņemties naudu uz garāku laika posmu. Atkarībā no izvēlētā aizdevēja, var aizņemties naudu vairāku tūkstošu apjomā, tādēļ šāds kredīts var kalpot kā atbilde vērienīgāku ieceru īstenošanā.

Fakts, ka internetā pieejams kredīts bez ķīlas, nav vienīgā priekšrocība. Kredītņēmēju ērtībām pieejami arī SMS kredīti, kas noderīgi situācijā, kad nauda nepieciešama steidzami. SMS kredīti dod iespēju aizņemties naudu , nosūtot vienu īsziņu. Taču – lai SMS kredīti būtu pieejami, pirms tam tik un tā jāveic reģistrācija aizdevēja interneta vietnē.

Kredīta noformēšanas nosacījumi

Pirms izvēlies, kur aizņemties naudu, pārliecinies, ka atbilsti visām tā izvirzītajiem nosacījumiem –
> Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
> Tev ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atdot aizdevumu;
> Tava kredītvēsture nav sabojāta;
> Tu atbilsti vecuma ierobežojumam. Visbiežāk naudas kredīti saņemami sākot no 20 vai 21 gada vecuma.

Naudas kredīti un SMS kredīti var kļūt par atbildi dažādās situācijās, taču, pirms aizņemties naudu, svarīgi izvērtēt savu maksātspēju. Noformē aizdevumu tikai tad, ja bez tā patiešām nevari iztikt .