īstermiņa aizdevumsDzīvē ik palaikam mēdz veidoties situācijas, kad pietrūkst nauda gan ikdienas pirkumiem, gan  kādam lielākam pirkumam.

Šo finansiālo sarežģījumu var atrisināt īstermiņa aizdevums, kuru mūsu valstī piedāvā samērā daudz šāda veida pakalpojumu sniedzēji. Lai Tu būtu pavisam pārliecināts par konkrētu izvēli, droši vien vēlēsies salīdzināt  visus kredītdevējus un īstermiņa kredītu piedāvājumus. Tieši tādēļ ir aizdevums.eu – ātro kredītu salīdzinātājs ar 10 gadu pieredzi, kas vēlas palīdzēt, sniedzot  informāciju par visizdevīgākajiem ātrajiem kredītiem.

Portāla aizdevums.eu mājaslapā sadaļā „Ātrie kredīti” lapā http://aizdevums.eu/krediti/istermina-kredits/ ir salīdzināti nepilni 20  kredītaizdevēji, turpat sniegts noderīgs apraksts par katru no minētajiem. Aizdevēji un dažāda veida kritēriji izvietoti salīdzinājuma tabulā, ar kā palīdzību  ērti vari sarindot aizdevējus pēc sevvajadzīgajiem kritērijiem. Ar šo salīdzināšanas tabulu Tu noteikti ieekonomēsi savu laiku. Tev vairs nebūs jāmeklē interneta resursos katrs kredītaizdevējs atsevišķi, tāpat nebūs jātērē savs laiks, lai atrastu informāciju par īstermiņa kredītu izsniegšanas noteikumiem, kas var izrādīties Tev neatbilstoši vai nevēlami.

Lai  izvēlētos visizdevīgāko un tavām vēlmēm atbilstošāko aizdevēju, salīdzinājuma tabulā aizdevums.eu mājas lapā vari izvēlēties kādu no jau septiņiem dotajiem kritērijiem, kas   atvieglos ātrā kredīta izvēli. Kritēriji ir : mēneša % likme, reitings, pirmā bezmaksas aizdevuma iespējamība, maksimālā kredīta summa,  vecuma griesti, lai saņemtu ātro kredītu, kā arī aizdevēja darbalaiks. Izvēloties ātro kreditēšanu pašu pirmo reizi, noteikti jāpiemin, ka gandrīz visām firmām pirmais kredīts ir bez  maksas!

Mirkļos, kad sanāk nelānoti izdevumi un nepieciešams izdarīt pirkumu, ko nevar atlikt līdz nākamajai algai, vai vienkārši vēlaties sevi palutināt ar kādu ļoti kārotu lietu vai ceļojumu, tieši laikā var izrādīties patēriņa kredīts. Šis portāls salīdzina ne vien ātros, bet arī patēriņa kredītus. Šādu kredītu ir iespējams aizņemties bez galvojuma un ķīlas. Patēriņa aizdevuma naudas summu noteic, novērtējot  klienta regulāros ienākumus, esošās kredītsaistības un kredītvēsturi. Vari vienoties , ka aizdevums atmaksājams  ik mēnesi vai arī perioda beigās, kas ļauj izvēlēties noderīgāko variantu un plānot  izdevumus.

Portāla aizdevums.eu misija ir palīdzēt cilvēkiem ,kas nolēmuši aizņemties naudu, un sagādāt tiem  informāciju par noderīgākajiem īstermiņa kredītiem. Tev vairs nebūs jāmeklē ikkatrs aizdevējs atsevišķi,  jātērēsavs laiks, lai salīdzinātu svarīgāko informāciju. Viss, kas  jādara, jāienāk aizdevums.eu mājas lapā, salīdzinājuma tabulā jāatrod pats piemērotākais kredītaizdevējs un jānosūta ātrā kredīta pieteikums! Tas ir tik vienkārši, un ar portālu aizdevums.eu tagad  arī ātri!