money-transfer2

Ja vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu izdevīgi! Gluži tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumu pakalpojumi ir ātri, ērti un uzticami. Ļoti daudzi cilvēki uzturas ārvalstīs, kā arī daudziem ir palikuši tuvinieki Latvijā, un ir vajadzīgs nosūtīt naudu dzīvošanai. Kā vislētāk pārskaitīt naudu no Anglijas uz Latviju?

Pašlaik ļoti daudzi ir devušies labāka darba meklējumos uz ārvalstīm, bet tuvinieki dzīvo Latvijā, un tāpēc bieži ir nepieciešams nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm dažādiem dzīves vajadzībām. Transfergo.com piedāvā īpaši izdevīgus naudas pārskaitījumus bez papildus komisijas maksājumiem.. Vēlies izdevīgi nosūtīt naudu uz ārzemēm? Pārskaitiet vajadzīgo summu tikai dažu minūšu laikā. Lai veiktu vietējo pārskaitījumu, Jums jāpārskaita līdzekļi no sava personīgā bankas konta uz kompānijas bankas kontu Apvienotajā Karalistē. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks pārskaitīti diennakts laikā.

Izmantojot TransferGo sniegtās iespējas Jūs lieti ietaupīsiet, salīdzinot ar dārgajiem banku piedāvājumiem. Atcerieties, ka TransferGo ir licencēta mazu maksājumu iestāde un un tās darbīgu rūpīgi pārrauga Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu iestāde.

Pārskaitījumu veikšanai Latvijā: Jums vispirms būs nauda uz TransferGo bankas kontu, kur diennakts laikā nauda tiks izmaksāta. Kompānija garantē drošību, tāpēc ietaupiet un pārskaitiet naudu daudz izdevīgāk. Par firmas darbību rūpējas un to uzrauga AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
Papildus drošībai atcerieties, ka pārskaitījumus kompānijas TransferGo kontā Jūs varēsiet pārskaitīt tikai no sava privātā bankas konta. TransferGo nepiedāvā apstrādāt summas, kas veiktas no citiem bankas kontiem. Ja maksājumspārskaitīts no citas personas bankas konta – atmaksāta atpakaļ sūtītājam, atskaitot maksu par pārvedumu, ja tāda tika piemērota.

Kompānija piedāvā dažāda apmēra starptautiskos naudas pārvedumus no UK uz Latviju, Lietuvu, Poliju un Vāciju. Šobrīd Jūsu vajadzībām TransferGo kompānija piedāvā iespēju veikt naudas pārvedumus no Eiropas Savienības uz Apvienoto Karalisti, un drīzumā tiks ieviesti arī daudzi citi piedāvājumi.
Naudas pārvedums ir vieni no senākajiem piedāvājumiem pakalpojumiem, un tā ir lieliska iespēja dažādās dzīves situācijās ātrā laikā saņemt nepieciešamo naudu. Daudzi izmanto banku sniegtās pakalpojumus, taču tiem ir lielas izmaksas un pārvedumi tiek sūtīti daudz ilgāk. Šobrīd TransferGo izsniedz mūsdienīgus starptautiskos naudas pārvedumus. Ietaupiet savu laiku un līdzekļus – izvēlieties TransferGo sniegtos piedāvājumus!

Ja nevēlieties lieki riskēt un vēlaties ietaupīt finanses un laiku, lietojietTransferGo piedāvājumus – ātrus, lētus starptautiskos naudas pārvedumus.
TransferGo nepieprasa nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Taupiet laiku – izmantojiet TransferGo. Jāuzsver, ka šīs firmas piedāvājumi ir starptautiski atzīti, ērti lietojami un ļaus Jums ietaupīt naudu. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī dažādiem uzņēmumiem. Nepieciešamības gadījumos Jūsu kompānijām naudas pārskaitījumi no ārvalstīm izmaksās tikai GBP 1. Atvieglojiet savas pienākumus ar ērtiem naudas pārskaitījumiem! Izmantojiet iespēju un bez liekas kavēšanās pārskaitiet vajadzīgos līdzekļus saviem līdzcilvēkiem. Šīs kompānijas sniegtie pakalpojumi būs viegli pieejami jebkura vecuma cilvēkiem. Jautājumu un neskaidrību gadījumos rakstiet e-pastu – hello@transfergo.com. Kompānija nodarbojas ar klienta privāto naudas pārskaitījumu veikšanu, caur klienta paša bankas kontu. Kompānijas piedāvājumi ir izdevīgi un viegli saprotami visa vecuma klientiem.

NOZĪMĪGI!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
KONTAKTINFORMĀCIJA TRANSFERGO.COM
Kompānijas TransferGo Ltd adrese:
9th floor, 107 Cheapside
EC2V 6DN
Londona, Lielbritānija.
Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665
E-pasta adrese: hello

@transfergo.co
m