patēriņa kredītsTev negaidīti ir vajadzīgi papildu finanšu līdzekļi un apdomā izmantot iespēju aizņemties internetā? Ja Tu nezini, kas no Tevis tiks prasīts, lai Tev būtu pieejams patēriņa kredītd, šeit būs pāris noderīgi ieteikumi, kuri dos iespēju uzzināt vairāk.

Ņems vērā regulāros ienākumus

Izvērtējot kredīta pieteikumu, ikviens aizdevējs ņems vērā kredītņēmēja ienākumu līmeni. Taču tas nenozīmē, ka tiek vērtēta tikai darba alga – pie regulāriem ienākumiem tiek skaitīti arī citi oficiālie ienākumi, piemēram, stipendija, pensija u.c. Jebkurā gadījumā arī kredītņēmējam pašam jāizvērtē sava maksātspēja, īpaši, ja tiek noformēts patēriņa kredīts, jo tas parasti paredz ilgtermiņa finansiālās saistības.

Vai Tu esi atbilstošā vecumā

Otrkārt, bieži vien ir vērā ņemams tāpat arī klienta vecums – katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros īstermiņa vai patēriņa kredīts tiek izsniegts. Pirms aizņemies, iepazīsties ar visiem aizdevēja nosacījumiem.

Liela loma tāpat arī būs iepriekšējiem aizdevumiem

Būtisks faktors ir arī kredītvēsture – arī par to aizdevējs noteikti pārliecināsies. Šeit sarežģījumi varētu parādīties tādā gadījumā, ja kāds aizdevums agrāk nav bijis laicīgi vai pilnā apjomā nomaksāts. Tāpat te jāatcerās, vai Tev nav jau pārāk daudz paņemtu kredītu pie kādiem citiem kredītdevējiem.

Reģistrējoties aizpildi anketu precīzi

Pirms aizdevuma saņemšanas Tev ir nepieciešams arī reģistrēties potenciālā aizdevēja sistēmā – te būs jaiesniedz sava kontaktinformācija. Šeit ir nozīmīgi atcerēties pieejas datus, lai jebkurā brīdī būtu iespējams uzzināt vairāk par saviem izsniegtajiem un atmaksājamajiem kredītiem. Tāpat te ir iespējams arī pašam nomainīt savus datus un kontaktus, tad, ja neplānoti kas mainīsies. Pēdējā darbība vēl pirms finanšu iegūšanas ir vēl viena centa aizskaitīšana kredītdevējam, kas šeit vajadzīgs, lai Tu apstiprinātu savu personību.
Tad, ja atbilsti visiem šeit pieminētajiem nosacījumiem un būsi arī korekti piereģistrējies,
īstermiņa aizdevums un patēriņa kredīts Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts pavisam drīz. Taču visos gadījumos atceries ņemt kredītu apdomīgi, novērtējot savas spējas naudu atmaksāt!