kredīts ar sliktu kredītvēsturiKredīti online – vai tie pieejami ikvienam?

Ja radušies neplānoti izdevumi, taču naudas šim mērķim nav, šobrīd ir dažādas iespējas aizņemties. Piemēram, kredīti online, kas pieejami plašā izvēlē.

Kredīti online ir pārsvarā tiek izmantoti tad, kad nauda vajadzīga iespējami drīz. Taču šāds kredīta aizdevums nav variants visiem un arī ne visos dzīves gadījumos. Pirmkārt kredīta aizdevums paredzēts neplānotu un neatliekamu finansiālu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas pieejams tiem, kuriem ir oficiāli ienākumi.

Protams, uzmanība tiek pievērsta ne tikai kredītņēmēja finansiālajai situācijai. Izsniegts netiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tātad – personām , kas ierindoti parādnieku datu bāzēs jaunu aizdevumu iegūt ir gandrīz vai neiespējami- vairums kredītkompāniju atzīst, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi pie viņiem pieejams nav.
Vēl viens faktors, kas nosaka – ātrais aizdevums tiks piešķirts vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Visbiežāk ātrais aizdevums pieejams no 20 gadiem, taču ir arī kompānijas, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Atbildīgas kreditēšanas pamatprincips – aizdevumi no 20 gadiem
Lai ierobežotu nepārdomātu kredītu noformēšanu, liela daļa kredītdevēju vienojušies par praksi savus pakalpojumus piedāvāt personām no 20 gadiem. Taču tas nenozīmē, ka kredītu nevar noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem būs mazākā skaitā.

Kas piemērotāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir diezgan maza, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu jāatmaksā pēc 30 dienām, pieejamā summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Būtiski arī – aizņemoties pirmo reizi maksimālā summa nav tik liela, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts atkārtoti. Savukārt nopietnāku mērķu sasniegšanai noderīgs ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda veida ātrais aizdevums pieejams līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro un jāatdod veicot ikmēneša maksājumu. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir noderīgākais, pārdomā , kam tas vajadzīgs un, galvenais, kādu summu ik mēnesi vari atdot. Lēmuma pieņemšanu atvieglos aizdevēju mājaslapās esošais kredīta kalkulators, kas ļaus uzzināt plānoto regulārā maksājuma apmēru.

Ātrais aizdevums pārdomātiem tēriņiem

Aizņemties nekad iepriekš nav bijis tik parocīgi, kā tagad – tehnoloģiju attīstība nodrošina, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir pieejams pat neizejot no mājām – allaž, kad rodas tāda nepieciešamība. Un tomēr – tas neatbrīvo no atbildības. Lai neizraisītu sev virkni sarežģījumu, piemēram, ierobežotu iespēju aizņemties turpmāk, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi aizdevēju piedāvājumā nav, izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas veikt atmaksu .